EXPOSICIONS COL.LECTIVES

2017

  • C.C. Pere Pruna  [ Vincles- Fran Bull, Lourdes Figuera i Núria Guinovart]- Barcelona
  • Sala PARÉS [Col.lectiva d’estiu]- Barcelona
  • Fundació ILURO [Premi Torres Garcia]- Mataró

2016

  • Galeria TRAMA – [Abstraccions- Garikoitz Cuevas, Lourdes Fisa, Guillermo Fornes, Núria Guinovart] – Barcelona
  • La Cerverina d’Art -Artistes Taller Barbarà – Cervera/Lleida
  • Museu Comarcal de L’Urgell – Tarrega/Lleida
  • Auditori Municipal – Montcada i Reixac
  • Barcelona Visions – Barcelona
  • l’Institut d’Estudis Ilerdencs – Lleida
  • Factoría de Arte y desarrollo – Madrid
  • Convent de S. Bartomeu – Lleida
  • C.C. Sagrada Família – “El llibre en femeni “– Barcelona

2015

  • Àgora 3 – Sitges
  • SINesTesia – Barcelona
  • Àmbit Galeria d’Art – Barcelona
  • Marges-U – Cadaqués
  • Galeria Fort – Cadaqués
  • Wingfield Barns – Wingfield – Anglaterra
  • Fundació Tharrats d’art gràfic – Pineda de Mar
  • Galeria L’Etang d’Art – Bages – França
  • Arts Santa Mònica – Àmbit Galeria  “Arts Libris” – Barcelona
  • Anonims “11 artistes amb Arrabal” – Granollers
  • Can Rosich – Alcover
  • Aqua Fortis – Barcelona
  • Galeria Joan Planellas – Tossa de Mar

2014

  • Àgora 3 – Sitges
  • Galeria Ignacio de Lassaletta [Subhasta benéfica Fundació Somdex] – Barcelona
  • Cercle Belles Arts – Lleida
  • Galeria L’Etang d’Art – Bages – França
  • Wingfield Barns – Wingfield – Anglaterra
  • Galeria Fort – Cadaqués
  • Fundació Tharrats d’art gràfic – Pineda de Mar
  • Palau de Pimentel – Valladolid
  • Convent de S. Bartomeu – Lleida
  • Setba “Espai Miró” – Barcelona
  • Limited Editions Gallery – Barcelona
  • C.C. Pere Pruna – Barcelona

2013

  • Setba Zona d’Art  “Taxidermista” – Barcelona
  • Residencia d’Investigadors – Barcelona
  • Marges U – Cadaqués
  • Fundació Tharrats d’art gràfic – Pineda de Mar
  • Urban Gallery 20e Aniversari – Barcelona
  • Àmbit Galeria d’Art – Barcelona
  • Galeria L’Etang d’Art – Bages – França
  • Wingfield Barns – Wingfield – Anglaterra
  • Galeria Joan Gaspar – Barcelona
  • Galeria Fort – Cadaqués
  • Galeria Toni Pinyol – Reus
  • Galerie Martine Namy-Caulier – Paris
  • Galeria Marges-U  – Cadaqués
  • Castell del Remei – Lleida
  • Galeria Àgora – Sitges
  • Galeria Espai Cavallers – Lleida

2012

  • Galeria Setba – Arts Santa Mònica «Arts libris » – Barcelona
  • Àmbit Galeria d’Art – Barcelona
  • Galeria Vidrart – Ciutadella (Menorca)
  • Galeria Àgora  –  Sitges
  • SETBA Zona d’Art – Barcelona
  • Fundació Perello
  • Edifici Miramar –  XXV Premi Sanvisens – Sitges

2011

  • Àmbit Galeria d’Art  –  Barcelona
  • Galeria Àgora – Sitges
  • Galeria Toni Pinyol  – 19 º Premi Telax– Reus
  • Biblioteca Municipal “Tardor de l’Art – Vinil” – Lleida
  • iNterCoNNexions – Amics de les Arts – Terrassa
  • Sala C. Laietana “4º Premi Torres Garcia” – Mataró
  • C.C.C.Miraflores “XIIº Premi Honda” – Màlaga
  • Palau Moja “XIIº Premi Honda” – Barcelona
  • C.C. Barradas – L’Hospitalet de Ll.
  • Galeria Àgora – Sitges
  • Galería Artara – Maó / Menorca

2010

  • Galería Joan Planellas – Tossa de Mar
  • Galería Àgora – Sitges
  • Palau Moja “Temps Fugit” – Barcelona
  • Roca Galery “Tardor d’art” – Barcelona
  • Edf. La Nau “Temps Fugit” – Tossa de Mar
  • Torre Vella “Premi recerca pictòrica” – Salou
  • Galería Maragall – “Temps Fugit” – Barcelona
  • Centre d’Art  Marçó Vell – Centelles
  • Galería NA & AG – Vic
  • Galería Art al  Set  “Heterogenis i Singulars” – Andorra
  • Sala Parés – Sala Exposicions C. Laietana – Mataró
  • Biblioteca Municipal  “XII Premi Honda” – La Garriga
  • Can Xerracàn – Germinart 2010 “La nit” – Montornés
  • Mercat Vell  “XXIII Premi Sanvicens” – Sitges
  • Cal Talaveró “Heterogenis i Singulars”  – Verdú (l’Urgell)
  • Galeria Maragall – Barcelona
  • Biblioteca Pública – Lleida

2009

  • Sala Parés – La Cave –  Ginebra (Suïssa)
  • Bart 09 – Barcelona
  • Sala Montsuar de l’Institut d’Estudis Llerdencs – Lleida
  • Sala d’Exposicions  C. Laietana “Heterogenis i Singulars”  – Mataró
  • Sala d’Art  Maragall  – Barcelona
  • C. C. Caixa Terrassa – Terrassa
  • Centre d’Art – El Março Vell –  Centelles
  • Fundació Reddis – Reus

2008

  • Galeria Arcadí Calzada – Olot
  • Sala d’Art  Maragall  “La crida a l’Art d’un Galerista” – Barcelona
  • Sala d’Art  Maragall  “El sentiment i la llunyania de l’Art” – Barcelona
  • Sala d’Art  Maragall  “Heterogenis i Singulars”  – Barcelona
  • Galería Antoni Pinyol – Reus
  • Centre d’Art – El março vell –  Centelles
  • Cercle de Belles Arts –  Lleida
  • Ateneu Caixa Laietana – Mataró
  • Sala Àgora de l’Ajuntament – Cambrils

 2007

  • Librería G. de Arte Martínez Pérez “Heterogenis i Singulars”  – Barcelona
  • Auditori Municipal – Montcada i Reixac
  • Can Xerracan – Germinart 2007 “L’anima de l’aire”   – Montornés
  • Galería Antoni Pinyol  “15º Premi Telax”  – Reus
  • Galería  Ricard – Terrassa
  • Sala d’Art Maragall – Barcelona

2006

  • Can Xerracan – Germinart 2006 “El foc” –  Montornés
  • Galería Paspartú – Barcelona

2005

  • Can Xerracan – Germinart 2005 “El agua”-  Montornés

1994

  • Escola d’Art Llotja  – Barcelona
  • Casa Golferich  “El Xalet” – Barcelona
  • Casal de Cultura “Can Butjosa” – Parets del Valles