COLLECTIVE EXHIBITIONS

2017

  • Àmbit Gallery – Barcelona
  • C.C. Pere Pruna – Barcelona
  • Sala PARÉS – Barcelona
  • Fundació ILURO –  Mataró

2016

  • Galeria TRAMA – Abstraccions – Barcelona
  • La Cerverina d’Art -Artistes Taller Barbarà – Cervera/Lleida
  • Museu Comarcal de L’Urgell – Tarrega/Lleida
  • Auditori Municipal – Montcada i Reixac
  • Barcelona Visions – Barcelona
  • l’Institut d’Estudis Ilerdencs – Lleida
  • Factoría de Arte y desarrollo – Madrid
  • Convent de S. Bartomeu – Lleida
  • C.C. Sagrada Família “El llibre en femeni” – Barcelona

2015

  • Àgora 3 – Sitges
  • SINesTesia – Barcelona
  • Àmbit Gallery – Barcelona
  • Marges-U Gallery – Cadaqués
  • Fort Gallery – Cadaqués
  • Tharrats Foundation – Pineda de Mar
  • L’Etang d’Art – Bages – France
  • Wingfield Barns –  Wingfield – England
  • Arts Santa Mónica – Àmbit Gallery “Arts Libris”- Barcelona
  • Anonims “11 artistes amb Arrabal” – Granollers
  • Can Rosich – Alcover
  • Aqua Fortis – Barcelona
  • Joan Planellas Gallery – Tossa de Mar

2014

  • Àgora 3 Gallery – Sitges
  • Ignacio Lassaletta Gallery – Barcelona
  • Circle of Fine Arts – Lérida
  • Tharrats Foundation – Pineda de Mar
  • L’Etang d’Art – Bages – France
  • Wingfield Barns – Wingfield – England
  • Fort Gallery – Cadaqués
  • Pimentel Palace – Valladolid
  • Convent S. Bartomeu – Lleida
  • Setba “Espai Miró”- Barcelona
  • Limited Editions Gallery – Barcelona
  • C.C. Pere Pruna – Barcelona

2013

  • Setba Gallery  “Taxidermista”- Barcelona
  • Residence for Researchers – Barcelona
  • Marges-U  Gallery  –  Cadaqués
  • Tharrats Foundation – Pineda de Mar
  • Urban Gallery  20 th.Anniversary – Barcelona
  • Joan Gaspar Gallery – Madrid
  • Àmbit Gallery – Barcelona
  • L’Etang d’Art – Bages – France
  • Wingfield Barns – Wingfield – England
  • Joan Gaspar Gallery – Barcelona
  • Fort Gallery – Cadaqués
  • Toni Pinyol Gallery – Reus
  • Martine Namy-Caulier Gallery – Paris
  • Marges-U  Gallery  –  Cadaqués
  • Remei Castle  – Lérida
  • Espai Cavallers Gallery  – Lérida
  • Setba Gallery – Barcelona
  • Ágora Gallery – Sitges

2012

  • Setba Gallery  – Arts Santa Mónica “Artes libris” – Barcelona
  • Ágora Gallery  – Sitges
  • Perello – Bellpuig
  • Vidrart Gallery  – Ciudadela

2011

  • Ámbit Art Gallery – Barcelona
  • Miramar Building – XXV Sanvisens Award- Sitges
  • Toni Pinyol Gallery  – 19th Telax-Reus Award
  • Municipal Library “Otoño del Arte – Vinilo” – Lleida
  • Interconexiones – Art Fiends – Terrassa
  • Sala C. Laietana “4th Torres García Award” – Mataró
  • Miraflores Civic Centre “XII Honda Award” – Málaga
  • The Moja Palace “XII Honda Award” – Barcelona
  • Barradas Civic Centre – L’Hospitalet de Llobregat.
  • Ágora Gallery – Sitges
  • Artara Gallery – Mahón / Menorca

2010

  • Joan Planellas Gallery  – Tossa de Mar
  • Ágora Gallery  – Sitges
  • The Moya Palace “Tiempo Fugit” – Barcelona
  • Roca Gallery “Otoño de arte” – Barcelona
  • La Nau Building “Tiempo Fugit” – Tossa de Mar
  • Torre Vella “Pictorical Research Award” – Salou
  • Maragall Gallery – “Tiempo Fugit” – Barcelona
  • Marçó Vell Art Centre- Centelles
  • NA & AG Gallery – Vic
  • Art al Set Gallery “Heterogéneos y Singulares” – Andorra
  • Sala Parés – C.Laietana Exhibitions Room- Mataró
  • “XII Honda Award” Municipal Library – La Garriga
  • Can Xerracàn – Germinart 2010 “La Noche” – Montornés
  • “XXIII Sanvicens Award” Old Market – Sitges
  • Can Talaveró “Heterogéneos y Singulares” – Verdú (High Urgell)
  • Maragall Gallery- Barcelona

2009

  • Parés Room – La Cave – Geneva (Suiza)
  • Bart 09 – Barcelona
  • Montsuar Room Llerdencs’ Studies Institute – Lérida
  • C. Laietana Exhibitions Room “Heterogéneos y Singulares” – Mataró
  • Maragall Art Room- Barcelona
  • Caixa Terrassa Civic Centre- Terrassa
  • El Março Vell Arts Centre- Centelles
  • Reddis Foundation – Reus

2008

  • Arcadi Calzada Gallery- Olot
  • Maragall Art Room”La llamada al Arte de un Galerista” – Barcelona
  • Maragall Art Room”El sentimiento y la lejanía del Arte” – Barcelona
  • Maragall Art Room “Heterogéneos y Singulares” – Barcelona
  • Antoni Pinyol Gallery- Reus
  • El Março Vell Arts Centre- Centelles
  • Circle of Fine Arts – Lérida
  • Ateneo Caixa Laietana – Mataró
  • City’s Agora Room – Cambrils

2007

  • Martínez Pérez Art Gallery and Library “Heterogéneos y Singulares” – Barcelona
  • Can Xerracan – Germinart 2007 “El alma del aire” – Montornés
  • Antoni Pinyol Gallery “15th Premio Telax” – Reus
  • Ricard Gallery – Terrassa
  • Maragall Arts Room – Barcelona

2006

  • Can Xerracan – Germinart 2006 “El fuego” – Montornés
  • Paspartú Gallery – Barcelona

2005

  • Can Xerracan – Germinart 2005 “El agua” – Montornés

1994

  • Llotja School of Arts – Barcelona
  • Golferichs House “El Xalet” – Barcelona
  • “Can Butjosa” House of Arts – Parets del Valles